Фармнагляд

Шановний відвідувач сайту!

Вітаємо Вас на сторінці фармнагляду нашого підприємства.

Що являє собою фармнагляд?

Фармакологічний нагляд (фармнагляд) – це наукові дослідження та види діяльності, пов'язані з виявленням, оцінкою, розумінням і запобіганням побічних реакцій або будь-яких інших проблем, пов'язаних із застосуванням лікарських препаратів.

Відповідно до сучасного законодавства виробник зобов'язаний здійснювати належний нагляд за безпекою лікарських засобів, які він виготовляє.

Наша сторінка створена для збору інформації від медичних працівників та від споживачів про випадки прояву побічних реакцій чи відсутності ефективності лікарських засобів, що випускаються нашим підприємством.

Пропонуємо Вам ознайомитися з поняттями «побічна реакція» і «відсутність ефективності лікарського засобу».

Побічна реакція – це будь-яка небажана негативна реакція, яка виникає при застосуванні лікарських засобів у звичайних дозах, рекомендованих для профілактики, діагностики та лікування захворювань.

Відсутність ефективності лікарського засобу – відсутність лікувальної дії препарату на перебіг і тривалість захворювання.

Якщо у Вас є інформація про випадок побічної реакції або відсутність ефективності лікарського засобу нашого виробництва, пропонуємо Вам заповнити карту-повідомлення. Дякуємо Вам за інформацію.

Вся інформація, яку Ви нам надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством.

Форма повідомлення для медичного/фармацевтичного працівника: ЗАПОВНИТИ

Форма повідомлення для споживача: ЗАПОВНИТИ 

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.