Фармацевтична фабрика «Віола» почала промисловий випуск нового лікарського препарату-КАРДІОВІОЛ®.

Фармацевтична фабрика «Віола» почала промисловий випуск нового лікарського препарату-КАРДІОВІОЛ®.

Кардіовіол® - це кардіологічний та седативний засіб.

Лікувальна дія препарату зумовлена ​​дією комплексу біологічно активних речовин коренів і кореневищ валеріани, плодів глоду, трави пустирника і настоянки з листя м'яти перцевої.

Кардіовіол® застосовують при функціональних розладах діяльності серцево-судинної системи (нейроциркуляторна дистонія, вегетоневроз) і центральної нервової системи (підвищена емоційна збудливість, дратівливість, безсоння). Як допоміжний засіб при функціональних порушеннях серцевого ритму (посилене серцебиття, тахікардія).

Біологічно активні речовини, що містяться в плодах глоду (флавоноїди, холін, дубильні речовини та інші) мають гіпотензивні, кардіопротекторні, спазмолітичні властивості; підсилюють кровообіг в коронарних судинах і в судинах мозку, підвищують чутливість міокарда до дії серцевих глікозидів, трохи посилюють скорочення серцевого м'яза і разом з тим зменшують її збудливість.

Біологічно активні речовини, що містяться в коренях та кореневищах валеріани, зменшують збудливість центральної нервової системи, знижують напругу та дратівливість при психічному перенавантаженні і розумової втоми, виявляють седативні, снодійні, спазмолітичні властивості, посилюють дію інших препаратів, що мають гнітючий вплив на ЦНС, а саме - седативних, снодійних, транквілізаторів. Крім того, біологічно активні речовини валеріани виявляють жовчогінну дію, уповільнюють серцевий ритм, розширюють коронарні судини серця, підсилюють секреторну активність слизової оболонки шлунка.

Біологічно активні речовини, що містяться в траві пустирника (ефірна олія, дубильні речовини, алкалоїди), зменшують процеси збудження в центральній нервовій системі, сприяють нормалізації артеріального тиску і настанню фізіологічного сну, а також посилюють ефекти інших седативних та снодійних засобів.

Ефірна олія м'яти перцевої і інші біологічно активні речовини, які містяться в листі м'яти перцевої, стимулюють рецептори слизових оболонок ротової порожнини і шлунка, сприяючи зменшенню почуття нудоти, володіють м'яким спазмолітичну, заспокійливу і жовчогінну дію. Настоянка м'яти перцевої посилює секрецію травних залоз, поліпшує апетит, за рахунок ментолу має антимікробну дію.

Комплекс усіх перерахованих інгредієнтів обумовлює тенденцію до нормалізації артеріального тиску, а також має антиаритмічний ефект.

До застосування Кардіовіола® є протипоказання.

Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і прочитайте інструкцію.

 

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.