Фармацевтична фабрика «Віола» розширила асортиментну лінійку сиропів.

Сироп Подорожника і Сироп Плюща застосовують при лікуванні бронхіту для розм'якшення мокроти і виведенню її з бронхів.

Вибираючи між хімічними препаратами і ліками на рослинній основі, особливо в разі лікування кашлю у дітей, перевагу слід віддати натуральним препаратам.

Сироп Подорожника застосовується для полегшення сухого кашлю. Він має протизапальну, секреторну і антибактеріальну дію.

Подорожник - з давніх часів широко застосовується в народній медицині. Завдяки активним речовинам - сапоніни, ірідоідние гликозидам, органічним кислотам і полісахаридам він дратує рецептори, що відповідають за стимулювання секреторних функцій бронхів та  збільшуючи секрецію мокротиння.

Сироп Подорожника застосовують при сухому кашлі, коли утруднено виділення мокротиння. Належить він до протикашльових препаратів з протизапальним і імуностимулюючим ефектом. Призначають ліки при сухому кашлі, викликаному запальними захворюваннями різної етіології і при кашлі курців.

Сироп Плюща має відхаркувальну, спазмолітичну, протизапальну та антимікробну дію.

Діючою речовиною   Сироп Плюща  є сухий екстракт листя плюща.

Екстракт плюща сам по собі має відхаркувальну, спазмолітичну, протизапальну та антимікробну дію завдяки вмісту в ньому глікозидів (сапоніни). Зменшує в'язкість мокротиння і стимулює відходження мокроти. На відміну від інших компонентів, ця рослина надає комплексну дію на організм.

Крім того, що сиропи виробляються з лікарської сировини Сироп Подорожника і Сироп Плюща мають приємний смак і запах.

Ці характеристики є особливо актуальними при лікуванні дітей, так як значно спрощують прийом ліків, а також, вони будуть оцінені пацієнтами різного віку.

Важливо дотримуватися рекомендацій, наведених в інструкції до препарату, якщо лікар не прописав індивідуальне призначення!

Перевищення дозування в кращому випадку виллється в алергію, а в гіршому - викличе отруєння або небезпечні побічні ефекти. Занижувати рекомендовану дозу також не рекомендується - недостатня кількість активних речовин не зробить належного лікувального впливу, і весь процес відновлення буде протікати повільно. Вживання рекомендованого дозування гарантує очікуваний від препарату ефект.

Так само є ряд протипоказань, перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтеся з лікарем.

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.