Фармацевтична фабрика Віола розширила асортиментну лінійку водних розчинів.

Розчини Перекису водню 3% і Хлоргексидину біглюконату 0,05% - універсальні антисептичні засоби для зовнішнього застосування.

 

Перекис водню 3%

Розчин Перекису водню 3% наносять на пошкоджену ділянку шкіри для дезінфекції ран. Застосовують для зупинки капілярної кровотечі при поверхневому ушкодженні тканин, для обробки слизової оболонки при стоматитах.

Розчин Перекису водню 3% можна використовувати так само для догляду за проблемною шкірою обличчя при вугровому висипу, для дезодорації шкіри стоп і видалення неприємного запаху; для освітлення волосся, пігментних плям, веснянок, поствугрових рубцевих пигментаций на шкірі обличчя і тіла.

Застосування: засіб цілеспрямовано розпиляти з відстані 10-15 см на поверхню шкіри або на ватний тампон (для обробки шкіри обличчя).

Увага !!! може викликати знебарвлення волосся і тканин з волокон натурального походження. Не застосовують для чутливої шкіри, області навколо очей та при непереносимості компонентів спрею!

ХЛОРГЕКСИДИНУ БІГЛЮКОНАТ спрей 0,05 % 

 

Розчин використовують для лікування вугревого висипу  (в складі комплексної терапії); для профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом; антисептичної обробки і дезінфекції шкіри рук, тіла, стоп після відвідування саун, басейнів, перукарських салонів; попередження грибкових і стафілококових інфекцій і інше

Так само розчин Хлоргексидину незамінний для особистої і інтимної гігієни в поїздках, походах, при відсутності можливості прийому водних процедур для запобігання розмноження мікроорганізмів; дезінфекції знімних зубних протезів, предметів особистої гігієни (зубних щіток, гребінців, манікюрного приладдя та ін.).

Розчином хлоргексидину біглюконат 0,05% можна обробляти садна, подряпини. Можливе застосування в стоматології (в комплексній терапії лікування гінгівіту, стоматиту і пародонтиту), для лікування ЛОР-захворювань; захисту від мікробів в громадських місцях, на природі.

Застосування: наносити на уражену поверхню шкіри або слизові оболонки сечостатевих органів на 1-3 хвилину 2-3 рази на добу.

Протипоказання: не застосовувати при дерматиті, а також при підвищеній індивідуальній чутливості до препарату! Не застосовувати препарат одночасно з іншими антисептичними розчинами!

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.