ХЛОРГЕКСИДИНУ БІГЛЮКОНАТ спрей 0,05 % розчин

Рекомендації щодо застосування: використовувати для лікування вугревого висипу ( у складі комплексної терапії); профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом; антисептичної обробки та дезінфекції шкіри рук, тіла, стоп після відвідування саун, басейнів, перукарських салонів; попередження грибкових та стафілококових інфекцій та інш.; особистої та інтимної гігієни в поїздках, походах, при відсутності можливості прийому водних процедур для запобігання розмноження мікроорганізмів; дезінфекції знімних зубних протезів, предметів особистої гігієни (зубних щіток, гребінців, манікюрного приладдя та інш.); обробки предметів обігу в цілях профілактики захворювань вірусними інфекціями (грип, ГРВІ і т.д.); обробка саден, подряпин, розчухів укусів комах; застосування в стоматології (гінгівіти, стоматити і пародонтити); лікування ЛОР-захворювань; захисту від мікробів в громадських місцях, на природі.

Застосування: наносити на уражену поверхню шкіри або слизові оболонки сечостатевих органів на 1-3 хв. 2-3 рази на добу.

Протипоказання: не застосовувати при дерматиті, а також при підвищенній індивідуальній чутливості до препарату. Не використовувати одночасно з другими антисептичними розчинами.

Застереження: при випадковому попаданні препарату на слизисту оболонку ока необхідно швидко й ретельно промити її водою.

Умови зберігання: зберігати в темному, прохолодному, недоступному для дітей місці, захищеному від прямих сонячних променів при температурі від +5 °С до +25 °С. 

Склад вода очищена, хлоргексидину біглюконат 0,05 %.
Тип препарату Водні розчини

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.