Кардіовіол по 25 мл, 50 мл и 100 мл

Склад: 1 мл крапель містить: настойки кореневищ з коренями валерiани (1 : 5) (екстрагент – етанол 70 %) – 0,35 мл; настойки трави пустирника (1 : 5) (екстрагент – етанол 70 %) – 0,35 мл; настойки плодiв глоду (1 : 10) (екстрагент – етанол 70%) – 0,15 мл; настойки з листя м’яти перцевої (1 : 20) (екстрагент – етанол 90 %) – 0,15 мл. 

Показання: Функціональні розлади діяльності серцево-судинної системи (нейроциркуляторна дистонія, вегетоневроз) і центральної нервової системи (підвищена емоційна збудливість, дратівливість, безсоння). Як допоміжний засіб при функціональних порушеннях серцевого ритму (посилене серцебиття, тахікардія).

Протипоказання: Алкоголізм в анамнезі одночасне застосування препаратів, що містять алкоголь; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; цироз печінки, період вагітності та годування груддю, депресія і інші розлади, що супроводжуються пригніченням центральної нервової системи; виражена артеріальна гіпотензія та брадикардія підвищена чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування: призначають для внутрішнього вживання дорослим по 20-30 крапель 3 рази на день до їжи. Дітям старше 12 років - із розрахунку 1 крапля на 1 рік життя 3 рази на день до їди. Тривалість курсу лікування визначається індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості патологічного процесу, особливостей перебігу захворювання, переносимості препарату та стабільності досягнутого лікувального ефекту.

Побічні ефекти: З боку серцево-судинної системи: гіпотензія, значне уповільнення серцевого ритму. З боку нервової системи: депресія, пригнічення емоційних реакцій, запаморочення, сонливість. З боку травної системи: нудота, спастичний біль в животі. Алергічні реакції: почервоніння, висип, свербіж, набряк шкіри. Загальні порушення: відчуття втоми, зниження розумової та фізичної працездатності. У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Категорія відпуску:
Без рецепта.

Склад Настоянка кореневищ з корінням валеріани, настоянка трави пустирника, настоянка плодів глоду, настоянка з листя м'яти перцевої
Тип препарату Настоянки і екстракти

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.