Метровіол Дента гель 20 г в тубі

Показання до застосування:

Гострий гінгівіт; гострий виразково-некротичний гінгівіт Венсана; хронічний гінгівіт , у тому числі набряковий, гіперпластичний, атрофічний;хронічний періодонтит; періодонтальний абсцес; рецидивуючий афтозний ( виразковий ) стоматит.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до метронідазолу, хлоргексидину, похідних нітромідазолу або до будь-якого компонента препарату. Дітячий вік.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначений тільки для застосування у стоматологіі. Гель наносять на ясна 2 рази на добу. Після нанесення гелю протягом 15 хвилин не можна полоскати рот і вживати їжу. При афтозному стоматиті гель наносят на вражену ділянку слизової оболонки ротової порожнини 2 рази на добу. Зазвичай тривалість лікування становить 7-10 днів.

Побічні ефекти:

Ризик розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні невисокий, однак іноді визначається металевий присмак у роті, головний біль, алергичні реакції , печіння у місці нанесення.

Умови зберігання:

Зберігвти при температурі не вище 25 С у захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Категорія випуску:

Без рецепта.

Інструкція по застосуванню PDF icon instrukciya_metroviol_denta.pdf
Захворювання Гінгівіт
Склад 1 г. гелю мистить метронідазолу бензонат в перерахуванні на метронідазол - 10 мг, розчину хлоргексидину глюконату 20 % у перерахуванніна хлоргексидину диглюконат - 0,5 мг; допоміжні речовини: карбомер, пропіленгліколь, сахарин натрію, динатрію едетат, тро
Тип препарату Гелі

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.