Шипшини плоди по 3 г у фільтр-пакетах №20

Показання до застосування:

Профілактика і лікування гіпо-та авітамінозів С і Р, як загальнозміцнюючий засіб (при гострих і хронічних інфекціях, дистрофії, фізичних навантаженнях і т.д.), геморагічні діатези, різні кровотечі, передозування антикоагулянтів, гострі та хронічні Захворювання: печінки (хронічний гепатит, холецистит, холангіт), хвороби нирок і сечового міхура (нефрити, нефропатії у вагітних і т.д.) – у складі комплексної терапії.

Протипоказання:

Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Тромбофлебіт і схильність до нього, недостатність кровообігу, ендокардит, декомпенсований цукровий діабет, тяжкі захворювання нирок, жовчнокам'яна хвороба.

Спосіб застосування:

2 фільтр пакети вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл. (1 склянка) кип'яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і нагрівають на киплячій водяній бані 15 хв. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1/2 склянки двічі на день після їди. Діти, залежно від віку, по 1/4–1/3 склянки двічі на день після їди. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище +25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Готовий відвар зберігати в прохолодному (+8-15°С) місці не більше 2-х днів.

Категорія відпуску:

Без рецепта 

Інструкція по застосуванню PDF icon shipovnika_plody.pdf
Захворювання Гіповітаміноз
Склад Шипшини плоди
Тип препарату ЛРС в фільтр-пакетах

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.