Солодки кореня сироп по 100 гр.

Показання до застосування:

У складі комплексної терапії інфекційно-запальних захворювань дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем і утрудненим відходженням мокротиння (гострі та хронічні бронхіти, бронхопневмонії, бронхоектатична хвороба).

Протипоказання:

Цукровий діабет; індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату; порушення функції печінки і нирок; гіпокаліємія; АГ; тяжкий ступінь ожиріння; період вагітності та годування груддю.

Спосіб застосування:

Дорослим і дітям старше 12 років застосовують по 1 столовій ложці або 3 мірні ложки (15 мл) сиропу після їди 3-4 рази на день.

Тривалість курсу лікування визначають індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і толерантності до препарату.

Умови зберігання і строки придатності:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С. В захищеному від світла та дітей місці.

Побічні ефекти:

При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток алергічних реакцій (висип, свербіж, гіперемія шкіри і набряки).

Тривале застосування препаратів солодки в надмірних дозах може викликати порушення водно-електролітного балансу і призвести до утворення набряків, розвитку гіпокаліємії; в окремих випадках можливі підвищення артеріального тиску, гіпокаліємічна міопатія і міоглобінурія.

У разі появи будь-яких небажаних явищ хворому необхідно звернутися до лікаря!

Категорія відпуску:

Без рецепта. 

Інструкція по застосуванню PDF icon solodki_sirop.pdf
Захворювання БронхітПневмонія
Склад Екстракт кореня солодки густий (4: 1) 4 м на 100 м сиропу, допоміжна речовина: і спирт етиловий 96%, цукор, вода очищена
Тип препарату Сиропи

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.