Стрептоцидова мазь 10% по 25 г у контейнері

Показання до застосування:

Стрептоцидова мазь призначена для місцевої терапії інфекційних захворювань шкіри, що викликані мікроорганізмами, чутливими до сульфаніламідів.

Зокрема препарат призначають пацієнтам при піодермії, виразкових ураженнях шкірного покриву, опіках, ранах і тріщинах шкіри, а також інших гнійно-запальних ураженнях шкіри.

Протипоказання:

Препарат Стрептоцидова мазь не застосовують для терапії пацієнтів з індивідуальним нетолеруванням сульфаніламідних засобів.

Стрептоцидову мазь не слід призначати пацієнтам з вираженими порушеннями функції нирок і гострої порфірією.

Препарат не слід використовувати в педіатрії у зв'язку з відсутністю достовірних даних про толерування стрептоцидової мазі дітьми.

Спосіб застосування:

Стрептоцидова мазь призначена для зовнішнього застосування. Перед використанням мазі бажано ретельно вимити руки і очистити ділянку шкірного покриву, на який наносять мазь. Слід уникати попадання стрептоцидової мазі в очі і на слизові оболонки. Мазь рекомендується наносити тонким шаром, не втираючи. Допускається нанесення стрептоцидової мазі під марлеву пов'язку. Після застосування препарату слід ретельно вимити руки.

Частота застосування стрептоцидової мазі і тривалість терапії визначається індивідуально з урахуванням характеру і динаміки захворювання, а також толеруваня стрептоцидової мазі пацієнтом.

Умови зберігання і строки придатності:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не нижче +25°С, не допускається заморожування. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Побічні ефекти:

Стрептоцидова мазь, як правило, непогано переноситься пацієнтами.

Повідомлялося про розвиток важких алергічних реакцій у пацієнтів з індивідуальним нетолеруванням речовин групи сульфаніламідів, які вимагають негайної відміни препарату.

Категорія відпуску:

Без рецепта. 

Інструкція по застосуванню PDF icon streptocidovaja_maz.pdf
Склад 1 г мазі містить сульфаніламіду (стрептоциду) 0,1 г.; допоміжна речовина: парафін білий м'який
Тип препарату Мазі
Фармакотерапевтична група Сульфаніламіди

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.