Валеріани настоянка 25 мл. у флаконі

Показання до застосування:

Функціональні розлади діяльності центральної нервової системи (підвищена емоційна збудливість, дратівливість, розлади сну та ін.), серцево-судинної системи (нейроциркуляторна дистонія).

Протипоказання:

Валеріани настоянка протипоказана хворим на депресію та іншими розладами, які супроводжуються пригніченням центральної нервової системи, а також при індивідуальній нетолерантності до будь-якого із компонентів препарату.

Оскільки до складу препарату входить етиловий спирт, настоянку не рекомендується приймати жінкам в період вагітності та годування груддю, дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування:

Валеріани настоянку приймають внутрішньо. Дорослим рекомендується приймати по 20-30 крапель настоянки 3-4 рази на день до досягнення стабільного лікувального ефекту, дітям старше 12 років – з розрахунку 1 крапля на 1 рік життя 3-4 рази на день.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище +25°С, в оригінальній упаковці, в захищений від світла та недоступному для дітей місці. При зберіганні допускається випадання осаду.

Побічні ефекти:

Препарат, як правило, переноситься добре, проте у деяких – хворих можуть спостерігатися пригнічення емоційних реакцій, сонливість, зниження працездатності. При індивідуальній підвищеній чутливості можливий розвиток алергічних реакцій (почервоніння шкіри, висипи, свербіж та ін.). У разі появи будь-яких незвичайних реакцій обов'язково порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату.

Категорія відпуску: Без рецепта

Інструкція по застосуванню PDF icon instrukciya_valeriani_nastoyka.pdf
Склад Валеріани кореневища з коренями, спирт етиловий 70%
Тип препарату Настоянки і екстракти
Фармакотерапевтична група Снодійні та седативні препарати

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.