Про фабрику

Фармацевтична фабрика «Віола» в м. Запоріжжя займається виготовленням лікарських засобів з 1945 року. У 1993 році Запорізьку фармацевтичну фабрику було реорганізовано у Закрите акціонерне товариство Фармацевтична фабрика «Віола» (з 2011 року – ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола»).

За цей період підприємство здійснило технічне переозброєння основних виробничих майданчиків відповідно до вимог виробничої практики (GMP), і сьогодні Фармацевтична фабрика «Віола» – це сучасне фармацевтичне підприємство, яке протягом останніх років стабільно є одним з провідних вітчизняних виробників фармацевтичної продукції.

Виробництво продукції здійснюється на 5-ти виробничих майданчиках, де із використанням сучасних технологій виготовляються і фасуються лікарські засоби у вигляді: м'яких лікарських форм (мазі, пасти, гелі, масла), рідких лікарських форм (настоянки, рідкі екстракти, сиропи, спиртові та водні розчини), медичних порошків, фасованої лікарської рослинної сировини, в тому числі зборів. Підприємство також здійснює виробництво виробів медичного призначення (аптечка першої допомоги універсальна, бинти марлеві стерильні і нестерильні, відрізи марлеві медичні).

Контроль якості продукції здійснює відділ контролю якості, до складу якого входить атестована лабораторія, оснащена сучасними аналітичними приладами для проведення фізико-хімічного та радіологічного контролю якості вхідної сировини, напівпродуктів і готової продукції у відповідності до вимог Державної Фармакопеї України та затверджених Міністерством Охорони здоров'я методик контролю якості.

Асортимент продукції нараховує понад 150 лікарських засобів і охоплює практично всі фармакотерапевтичні групи АТС-класифікації. Тільки за останні 5 років підприємство налагодило виробництво 10 нових препаратів. Якість продукції, виробленої Фармацевтичної фабрикою «Віола», забезпечується чинною системою управління якістю відповідно до вимог належної виробничої практики (GMP) лікарських засобів. Система управління якістю сертифікована відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001: 2009.

Політика якості, задекларована Фармацевтичною фабрикою «Віола» спрямована на гарантування стабільної якості, безпеки та ефективності лікарських засобів, що виготовляються на підприємстві; їх цінової доступності для задоволення потреб широких верств населення; спрямування зусиль всіх співробітників підприємства для досягнення цієї спільної мети шляхом виконання вимог Належної виробничої практики (GMP), високої виконавської дисципліни, удосконалення виробництва та кваліфікації виробництва.

Завдяки обраному орієнтиру на розвиток підприємства і стабільності співпраці з національними дистриб'юторами та провідними постачальниками сировини, Фармацевтична фабрика «Віола» має статус вигідного і надійного партнера.

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.