ЗМІ

Сиропи ФФ Віола допоможуть дітям без хвороб зустріти похолодання (Тижневик «Субота плюс» № 39 18.09.2014)

Влітку більшість діток встигли побувати на морі або у родичів в селі. Сонце, купання, фрукти-овочі і сон – всього цього було вдосталь. Батьки раділи, що змогли підтримати імунітет своїх дітей. Однак із настанням перших холодів більшість дівчат і юнаків все рівно починають чхати і кашляти. Що робити, якщо нагрянула хвороба, а напихати дитини хімією не хочеться? Відповідь на це запитання знають на фармацевтичній фабриці «Віола»

 

Не секрет, що більшість ліків не тільки наскрізь «хімічні», а й напхані різними консервантами, які дозволяють їм зберігатися протягом 3-5 років. Таблетки і порошки найчастіше розраховані на дорослих – вирахувати дозу для дитини не так вже й просто. Крім того, немає ніякої гарантії, що ви за більш ніж пристойну суму купите в аптеці дійсно ЛІКИ, а не «самопальну» суміш з товченої крейди і барвника (фальсифікат в аптеках виявляють дуже часто). Що ж робити? Віддати перевагу натуральним лікам, які допоможуть дитині і не завдадуть її здоров'ю додаткової шкоди. Крім того, вони коштують зовсім недорого. І не завдадуть нищівного удару по сімейному бюджету, що важливо в нинішні непрості часи.

Наприклад, при різних запальних і незапальних захворюваннях дихальних шляхів малюкам і підліткам можна давати сироп з кореня алтеї, який випускає запорізька фармацевтична фабрика «Віола». Особливо він буде корисний, якщо у дитини під час кашлю складно відходить мокротиння. Наприклад при гострому, хронічному та обструктивному бронхітах, бронхіальній астмі, пневмонії, ларингіті, фарингіті, трахеїті. Корисний сироп кореня алтеї і дорослим, які страждають від гастриту, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки. При цьому протипоказань у сиропу практично немає: його не можна пити тільки тим, у кого алергія на алтею.

Також при застуді і кашлі можна пити сироп «Пертусин», відомий вже протягом багатьох років. Коли про новомодні і дорогі сиропи від кашлю ми ще й не чули, «Пертусин» вже допомагав дітворі боротися з кашлем. Цей сироп рекомендований при бронхіті, трахеїті, пневмонії і навіть кашлюку! Незважаючи на його невисоку вартість, його ефективність дуже висока – це вже встигли оцінити тисячі батьків, які купують своїм застудженим дітям саме цей сироп.

Також в сезон застуд не варто забувати і про сироп із кореня солодкі. Він надасть істотну допомогу в лікуванні інфекційно-запальних захворювань дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем і утрудненим відходженням мокротиння. Єдиний нюанс: його не можна приймати тим, хто страждає на цукровий діабет, має зайву вагу, порушення функції печінки і нирок.

Сиропи фармацевтичної фабрики «Віола» можуть не тільки ефективно вилікувати, але і заощадять сімейний бюджет. Крім того, ці сиропи дуже смачні – діти із задоволенням п'ють такі ліки!

 

Весь асортимент продукції запорізької фармацевтичної фабрики «Віола» Ви зможете вільно придбати в аптеках міста та області аптечної мережі «Народна Аптека» (адреси аптек тут: www.narodnaapteka.com.ua). ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола». Відділ продажу: тел. (061) 289-00-55, відділ маркетингу тел. (061) 289-00-06

Ліцензія АВ №501369 від 21.12.2010 р Р.с. UA/7656/01/01, Р.с. UA/11860/01

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

 

Як подолати весняну хандру (Тижневик Аптека № 12 (933) 24.03.2014)

Виснажений зимовим періодом організм навесні потребує підтримки. Нестача вітамінів в організмі і довга відсутність лагідного сонця позначаються як на його захисних силах, так і на гуморі. Додайте до весняної хандри щоденні стреси на роботі і можна зрозуміти, чому навесні відчуття роздратування і знервованості не полишає багатьох людей. Є багато способів боротьби зі стресом, і у кожного вони свої, проте для тих, хто потребує підтримки у весняний період, можуть стати в нагоді лікарські засоби від компанії «Фармацевтична фабрика «Віола».

При підвищеній збудливості, нейроциркуляторній дистонії, а також для лікування неврастенії у складі комплексної терапії допоможе ЗАСПОКІЙЛИВИЙ ЗБІР № 2. До складу цього засобу входить кілька лікарських рослин: трава пустирника, шишки хмелю, листя м'яти перцевої, кореневища з корінням валеріани і коріння солодки. Біологічно активні компоненти, що містяться в ньому, характеризуються широким спектром різноманітних властивостей.

Так, шишки хмелю, що входять до складу даного збору, містять ефірні олії, глікозиди, флавоноїди, вітаміни та інші активні речовини, що мають седативну, снодійну і капіляроукріплюючу дію (Латипова Г.М. та співавт., 2012).

Одним з найбільш широко застосовуваних у медицині седативних рослинних лікарських засобів є кореневища з корінням валеріани, які містять 0,5-2% ефірної олії, а також валеріанову кислоту, алкалоїди валерин і хатинін, леткі основи, дубильні речовини та органічні кислоти, які зменшують збудливість центральної нервової системи, а також володіють спазмолітичними властивостями. Так, даний лікарський засіб застосовується при нервовому збудженні і порушеннях сну (Студенікін В.М. та співавт., 2007).

Біологічно активні компоненти, що містяться в траві пустирника, представлені флавоноїдної глікозиди, ефірним маслом, дубильними речовинами, смутками і сапонінами (Пушкіна Н.В. та співавт., 2012), мають заспокійливу дію на центральну нервову систему, уповільнюють серцевий ритм, збільшують силу серцевих скорочень і знижують артеріальний тиск (Данилов С.А. та співавт., 2011).

Також, слід звернути увагу на ще одну рослину, що широко застосовується в народній медицині, – м'яту перцеву.

Її активні компоненти характеризуються заспокійливою, спазмолітичною, жовчогінною, антисептичною і знеболюючою дією. Седативні ефекти компонентів м'яти перцевої знайшли застосування у пацієнтів з підвищеною збудливістю, неврозами і легким безсонням (Ушкалова А.В., Ілларіонова Т.С., 2007).

З лікарськими засобами від компанії «Фармацевтична фабрика «Віола» весняна хандра буде нестрашною.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Інформація для професійної діяльності медичних і фармацевтичних працівників.

Заспокійливий збір № 2. Склад. Пустирника трава – 400 мг, шишки хмелю; 200 мг, листя м'яти перцевої – 150 мг, валеріани кореневищ з коренями – 150 мг, коріння солодки – 100 мг. Код АТС. N05C M50 **. Показання. Нервове збудження, нейроциркуляторна дистонія, підвищена збудливість, неврастенія – у складі комплексної терапії. Протипоказання. Гіперчутливість, захворювання, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи, порушення функції печінки, бронхіальна астма, гіпокаліємія, важка ступінь ожиріння. Побічні ефекти. Алергічні реакції, сонливість, головний біль, зниження розумової і фізичної працездатності, гіпокаліємія Р.с. UA / 2195/01/01 від 12.07.2013 до 12.07.2018.

Валеріани кореневища з корінням. Склад. Кореневища з коренями валеріани. Код АТС. N05C M09. Показання. Нервове збудження, безсоння, вегетоневрози і неврози серцево-судинної системи. Протипоказання. Гіперчутливість. Побічні ефекти. Алергічні реакції, нудота, головний біль, аритмія, слабкість, сонливість. Р.с. № UA / 2119/01/01 від 16.11.2012 до 16.11.2017 р

Повна інформація про препарати міститься в інструкціях з медичного застосування.

 

ФФ Віола – європейський рівень якості вітчизняного виробника (Тижневик Аптека №642 (21) 26.05.2008)

http://www.apteka.ua/article/35368 1/3

ЗАТ «Фармацевтична фабрика «Віола», історія розвитку якої починається ще з 1944 р., на сьогодні є великим багатопрофільним підприємством, що пропонує вітчизняному споживачеві широкий спектр препаратів практично всіх фармакотерапевтичних груп: настоянки і екстракти, спиртові та водні розчини, мазі, пасти, лініменти, препарати у формі порошку, фасовану лікарську рослинну сировину. Слідуючи курсом України на інтеграцію в ЄС, фармацевтична фабрика «Віола» у 2003 р почала технічне переоснащення виробничих потужностей відповідно до вимог GMP, приділяючи велику увагу якості продукції, що випускається.

Сьогодні ми хочемо розповісти читачам про новинки компанії, які поступили у продаж з квітня цього року. Проблеми, пов'язані з хронічною венозною недостатністю (ХВН) нижніх кінцівок, є однією з найчастіших причин звернень до аптеки. Багато хто ввечері відчуває важкість і втому в ногах, що супроводжуються набряками, відчуттям печіння, судомами литкових м'язів. В літній час, особливо жінкам, завдає незручностей і косметичний дефект – горбисті, збільшені, покручені вени. Зазвичай всі ці симптоми є проявом ХВН нижніх кінцівок, що відноситься до числа надзвичайно поширених захворювань і охоплює практично всі вікові групи населення. Однак мало хто надає серйозне значення цим загрозливим ознаками, і тільки поява трофічних порушень змушує задуматися. Актуальність захворювань венозної системи обумовлена ​​багатьма причинами, насамперед, їх значною поширеністю, постійним ростом захворюваності і високим рівнем інвалідизації. Під терміном ХВН об'єднані захворювання, що виникають внаслідок вродженої або набутої недостатності клапанного апарату поверхневого або глибокого сегментів венозної системи, що призводять до порушення венозного відтоку з нижніх кінцівок. Їх перебіг характеризуються наявністю набряку, болю і трофічних порушень в м'яких тканинах нижніх кінцівок різного ступеня вираженості. Еволюційно поява цієї патології пов'язана з переходом наших предків до прямоходіння. Людина є єдиним представником тваринного світу планети, у якого виявляється ХВН. Згодом створення та удосконалення засобів пересування призвело до зниження рухової активності людини і стимулювало розвиток венозної недостатності. Не менш значущими факторами ризику є ожиріння (збільшення індексу маси тіла до 27 і більше), прийом гормональних контрацептивних препаратів і вагітність. Саме у зв'язку з останніми двома чинниками на ХВН страждають частіше жінки. Таким чином, соціальний розвиток суспільства став свого роду ініціатором розвитку ХВН і призвів до того, що сьогодні вона є найпоширенішою патологією периферичних судин. ХВН може ускладнюватися трофічними виразками, гострим тромбофлебітом, кровотечами з варикозних вузлів, а також найстрашнішим ускладненням – тромбоемболією легеневої артерії. Саме тому лікування необхідно починати з самих ранніх доклінічних стадіях розвитку захворювання. На жаль, для більшості пацієнтів і лікарів необхідність лікування ХВН асоціюється вже з ускладненими формами захворювання на пізніх його стадіях, коли реальну допомогу хворому може надати тільки хірург. Разом з тим ХВН на ранніх стадіях є виключно терапевтичної проблемою, що потребує своєчасного консервативного лікування, направленого на покращення мікроциркуляції, підвищення венозного тонусу, купування запального процесу і поліпшення роботи клапанного апарату.

В якості одного з ефективних засобів вибору для зовнішнього застосування при ХВН є комбінований препарат на основі гелю ТРОКСЕВЕНОЛ виробництва ЗАТ «Фармацевтична фабрика «Віола», Запоріжжя. До його складу входить троксерутин, який забезпечує виражену ангіопротекторну дію, що зменшує проникність і ламкість капілярів, забезпечуючи їх резистентність до травматичних ушкоджень, нормалізацію мікроциркуляції та поліпшення трофіки тканин зі зменшенням набряку. Другим компонентом препарату є індометацин з протизапальною і анальгезуючим механізмом дії. Безперечно, поряд з фармакологічним величезне значення має і економічна складова лікування. Враховуючи той факт, що ТРОКСЕВЕНОЛ є продуктом вітчизняного виробництва, його ціна доступна споживачу, а якість препарату відповідає європейському рівню. Саме тому провізори можуть сміливо рекомендувати ТРОКСЕВЕНОЛ як ефективний, безпечний та економічний препарат.

Проблема купування больового синдрому, у вирішенні якої допоможе ДИКЛОФЕНАК-ВІОЛА гель 1%, також є актуальною. Розпорядок дня сучасної людини включає не тільки фізичну працю, але й активний відпочинок – туризм, альпінізм, тренування в спортзалі. Під час таких занять ймовірність виникнення різних травм – забиттів, розтягнень, вивихів і т.д. – дуже висока. Практично кожен тією чи іншою мірою піддається дії травматичних факторів. Крім цього, вираженим больовим синдромом супроводжуються такі захворювання, як ревматоїдний артрит, бурсит, тендовагініт, радикуліт, міалгія, невралгія та ін. У таких випадках пацієнт нерідко звертається в аптеку з проханням порадити йому препарат для усунення неприємних симптомів.

Найбільш ефективними і часто застосовуваними є нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП), серед яких одним з лідерів є диклофенак натрію, що володіє протизапальними, анальгезуючими і противоревматичними властивостями. Механізм його дії обумовлений пригніченням біосинтезу простагландинів шляхом інгібування ЦОГ, зменшенням утворення кінінів та інших медіаторів запалення і болю, стабілізуючим впливом на лізосомальні мембрани.

Так, при ревматичних захворюваннях диклофенак натрію зменшує набряк, гіперемію, біль в стані спокою і при русі, ранкову скутість і набряклість суглобів; при післяопераційних та травматичних ушкодженнях швидко зменшує вираженість болю і прояви запалення в області нанесення препарату, сприяє розсмоктуванню посттравматической гематоми. При зовнішньому застосуванні він добре проникає через шкіру, концентруючись переважно у вогнищі запалення синовіальної рідини. Таким чином, препарат сприяє зменшенню симптомів запалення, і, отже, покращує якість життя пацієнта. Диклофенак натрію застосовують при дегенеративних захворюваннях суглобів (артроз колінних суглобів і поразка інших суглобів), ревматичних захворюваннях м'яких тканин (тендиніт і тендовагініт, нейропатія плечового сплетіння, міозит, артрит), спортивних, побутових та інших травмах (розтягнення зв'язок, забиття, набряки).

На сучасному фармацевтичному ринку існує широкий вибір препаратів, діючою речовиною яких є диклофенак натрію. Вибираючи необхідний препарат, можна придбати недорогий і ефективний лікарський засіб вітчизняного виробництва. Один із них – ДИКЛОФЕНАК-ВІОЛА гель 1% виробництва ЗАТ «Фармацевтична фабрика «Віола». Це високоякісний і економічний препарат, незамінний у домашній аптечці.

Необхідно відзначити, що вищевказані препарати (ТРОКСЕВЕНОЛ і ДИКЛОФЕНАК-ВІОЛА гель 1%) вироблені за найсучаснішими технологіями.

Увага!

ТРОКСЕВЕНОЛ гель і ДИКЛОФЕНАК-ВІОЛА гель 1% надійшли у продаж з квітня 2008 р! Закупівлю можна здійснити безпосередньо у виробника. Умови поставки – вигідні! Терміни поставки – мінімальні!

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Торгова компанія «Віола», Запоріжжя, вул. Складська, 4,

тел .: (061) 289-00-55,

e-mail: sales@pharmservice.zp.ua

За матеріалами, наданими ЗАТ «Фармацевтична фабрика «Віола»

Природа проти бронхіту (Тижневик Аптека № 5 (926) 03.02.2014)

Зима – період красивих пейзажів за вікном, пухнастих заметів і дитячих забав. Зовсім не хочеться пропустити всю красу цієї пори через гостру респіраторну вірусну інфекції (ГРВІ) або бронхіт. Якщо все ж таки не вдалося вберегтися від цих захворювань, надати підтримку в зменшенні вираженості симптомів може матінка-природа. Рослинний світ подарував людині величезне багатство – лікарські рослини, що є джерелом життя і здоров'я. Багато з них пройшли багатовікову перевірку і становлять безцінний фонд сучасної фітотерапії (Пастушенков Л.В., 2012).

У складі комплексної терапії при бронхіті буде актуальним застосування препаратів від компанії «Фармацевтична фабрика «Віола» – грудного збору № 1 і грудного збору № 2, а також таких лікарських рослин як пагони багна, листя мати-й-мачухи, квітки липи, листя подорожника.

Грудний збір № 1 містить корінь алтеї, листя мати-й-мачухи, траву материнки. Активні компоненти збору володіють відхаркувальну вальними властивостями за рахунок здатності покращувати відходження мокроти. Також як відхаркувальний засіб може бути використаний грудний збір № 2. До його складу входять листя мати-й-мачухи і подорожника великого, корінь солодки.

Чим же так корисні компоненти лікарських трав, що входять до складу зборів? Корінь солодки має відхаркувальні і протизапальні властивості за рахунок вмісту гліциризинової кислоти (Зайцева О.В., 2007).

В склад листя подорожника великого входять полісахариди, флавоноїди, фенольні кислоти та інші сполуки, що проявляють відхаркувальні, протизапальні і ранозагоювальні властивості (Оленніков Д.Н. та співавт., 2007). Листя мати-й-мачухи містять широкий спектр біологічно активних речовин, які мають відхаркувальні, протизапальні і пом'якшувальні властивості (Демидова М.А. та співавт., 2013). Їх використовують у складі комплексної терапії захворювань дихальних шляхів.

При комплексному лікуванні бронхіту можуть також стати в нагоді пагони багна і квітки липи. Пагони багна містять флавоноїди та ефірну олію, за рахунок яких чинять відхаркувальну та дезинфікуючу дію (Білоусов М.В. та співавт., 2002). Активні речовини квіток липи мають протизапальні, антисептичні, потогінні і відхаркувальні властивості (Данилюк О.А., 2011). Подолати бронхіт і вдихнути морозне повітря на повні груди допоможуть лікарські засоби від компанії «Фармацевтична фабрика «Віола».

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Інформація для професійної діяльності медичних і фармацевтичних працівників

Грудний збір № 1. Склад. Корінь алтеї – 400 мг, листя мати-й-мачухи – 400 мг, трава материнки – 200 мг. Лікарська форма. Збір. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальний засіб. Код АТС. R05C A10. Показання. Запальні захворювання дихальних шляхів (бронхіт, бронхопневмонія, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба) – у складі комплексної терапії. Протипоказання. Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Підвищена секреція харчового тракту. Побічні реакції. Можливий розвиток алергічних реакцій. Категорія відпустки. Без рецепта. Виробник. Компанія «Фармацевтична фабрика «Віола». Р.с. №UA / 2193/01/01 від 25.04.2013 до 25.04.2018 р.

Грудний збір №2. Склад. Листя мати-й-мачухи – 400 мг, листя подорожника великого – 300 мг, корінь солодки – 300 мг. Лікарська форма. Збір. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальний засіб. Код АТС. R05C A10. Показання. Запальні захворювання дихальних шляхів (бронхіт, бронхопневмонія, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба) – у складі комплексної терапії. Протипоказання. Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Цироз печінки, хронічна ниркова недостатність, цукровий діабет, гіпокаліємія, артеріальна гіпертензія, органічні ураження серця, ожиріння. Побічні реакції. Можливий розвиток алергічних реакцій. Категорія відпустки. Без рецепта. Виробник. Компанія «Фармацевтична фабрика «Віола». Р.с. № UA / 2123/01/01 від 25.04.2013 до 25.04.2018 р.

Повна інформація про препарати міститься в інструкціях з медичного застосування.

Арфазетин у лікуванні цукрового діабету (Тижневик Аптека № 7 (928) 17.02.2014)

Останнім часом в більшості економічно розвинених країн відзначається значне зростання захворюваності на цукровий діабет. За поширеністю ця патологія займає 3-тє місце в світі після серцево-судинних і онкологічних захворювань. Домінуючим є цукровий діабет II типу, що в різних країнах світу пов'язано з соціально-економічними змінами (Шишкіна Н.С. і співавт., 2005).

У складі комплексного лікування цукрового діабету можна застосовувати лікарські засоби на рослинній основі, які сприяють зменшенню вираженості проявів захворювання (Мерецков І.В., 2012).

Одним з них є Арфазетин компанії «Фармацевтична фабрика «Віола». До складу збору входять активні компоненти з пагонів чорниці, стулок плодів квасолі звичайної, кореневища з корінням ехінопанаксу високого (заманихи), плодів шипшини, трави хвоща польового, звіробою і квітів ромашки. Біологічно активні компоненти цих рослин володіють широким спектром різних властивостей.

Пагони чорниці містять дубильні речовини, глікозиди, ефірну олію, органічні кислоти, вітамін С і мінеральні речовини.

Здатність чорниці знижувати рівень глюкози в крові забезпечується за рахунок наявності в її складі глікозиду неоміртіліну (Коровін О.А., 2010).

Квасоля звичайна є цінним харчовим продуктом. Білки квасолі містять життєво необхідні незамінні амінокислоти, а також широкий спектр замінних амінокислот.

З великого набору амінокислот найбільшу цінність для хворих цукровим діабетом становить аргінін – речовина, що сприяє зниженню рівня глюкози в крові. Крім того, квасоля багата такими біологічно активними речовинами, як інулін, флавоноїди, органічні кислоти та вітаміни (Панфілова Т.П., Поскрьобишева Г.І., 2003).

До лікарських рослин, що володіє вираженими цукрознижувальними властивостями, які використовуються в діабетології, також належать: хвощ польовий, шипшина і заманиха. Трава хвоща польового містить флавоноїди, вітамін С, дубильні речовини і смоли. Плоди шипшини багаті на вітаміни, мікроелементи і флавоноїди. Кореневища з коренями заманихи за рахунок своїх компонентів проявляють цукрознижувальну і тонізуючу активність (Буглак Н.І., 2008).

Лікарські рослини, що входять до складу препарату Арфазетин компанії «Фармацевтична фабрика «Віола», гармонійно доповнюють один одного, що дозволяє застосовувати його в складі комплексної терапії цукрового діабету II типу.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Інформація для професійної діяльності медичних і фармацевтичних працівників

Арфазетин. Склад. Чорниці звичайної пагони – 0,2 г, квасолі звичайної стулки плодів – 0,2 г, ехінопанакс високого кореневища з корінням – 0,15 г, шипшини плоди – 0,15 г, хвоща польового трава – 0,1 г, звіробою трава – 0,1 г, ромашки квітки – 0,1 г. Лікарська форма. Збір. Фармакотерапевтична група. Антидіабетичні препарати. Код АТС. А10ХХ **. Показання. Цукровий діабет II типу легкого та середнього ступеня (у складі комплексної терапії). Протипоказання. Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Артеріальна гіпертензія, нефрит, нефроз, нефрозонефрит. Побічні реакції. Можливі алергічні реакції; печія; підвищення артеріального тиску; фотосенсибілізація; роздратування тканин нирок. Категорія відпустки. Без рецепта. Виробник. Компанія «Фармацевтична фабрика «Віола». Р.с. №UA / 11610/01/01 від 10.08.2011 до 10.08.2016 р

Повна інформація про препарат міститься в інструкції по медичному застосуванню.

Правильна гігієна малюка з перших днів життя (Тижневик Аптека № 9 (930) 03.03.2014)

Здоровий, рум'яний малюк, одягнений в мереживні сорочечки, мирно сопе у ліжечку – ідеал, про який мріють багато матерів. З перших днів життя маленькій людині дуже потрібна всебічна турбота батьків, включаючи, звичайно, і гігієну. Дорослі вміють за собою доглядати самі, а як бути з новим членом сім'ї? Тут може стати в нагоді багаторічний досвід предків щодо використання різних лікарських трав для підтримки гігієни і здоров'я малюка, а також лікарські засоби від компанії «Фармацевтична фабрика «Віола».

Дитяча шкіра перебуває в постійному анатомо-фізіологічному розвитку. Що менше вік дитини, то тонша і більш чутлива до зовнішніх впливів у нього шкіра.

Так, інтенсивність шкірного дихання у дітей, особливо немовлят, у 8 разів сильніша, ніж у дорослих (Казначеєва Л.Ф. і співавт., 2005). Здоров'я шкіри малюка залежить від щоденних гігієнічних процедур. Так, для купання дитини може стати в нагоді трава череди від компанії «Фармацевтична фабрика «Віола».

Трава череди широко використовується в педіатрії при різних захворюваннях. Активні компоненти, що входять до її складу, характеризуються протизапальними, заспокійливими, десенсибілизируючими і бактерицидними властивостями (Косман В.М. і співавт., 2009). У народній та офіційній медицині трава череди, поряд з іншими лікарськими травами (корою дуба, квітками ромашки і листям шавлії), використовується для приготування ванн, рекомендованих при різноманітних дерматологічних захворюваннях (Токсанбаева Ж.С., Калманбаева А.Н., 2011).

Крім дотримання правил догляду за шкірою, не варто забувати про гігієну порожнини рота дитини. Адже ранні прояви відповідних захворювань можуть виникати у зв'язку з тривалим станом фізіологічної напруги тканин пародонту при розвитку, прорізуванні або формуванні зубів. Як засіб догляду за порожниною рота при виникненні стоматиту, гінгівіту або пародонтозу можуть стати в нагоді листя шавлії від компанії «Фармацевтична фабрика «Віола». Активні компоненти, що входять до складу даного лікарського засобу, характеризуються протизапальними та протимікробними властивостями (Губанова Е.А. і співавт., 2009).

Також для підтримки гігієни порожнини рота дитини корисними будуть квіти ромашки і кора дуба, активні компоненти яких чинять в’яжучу, пом'якшувальну та протизапальну дію на слизову оболонку порожнини рота (Шпак С.В. та співавт., 2013).

Отже, гігієна – один з важливих аспектів у догляді за дітьми. Зберегти здоров'я і гарний настрій малюка можна дотримуючись певних правил. На цьому нелегкому шляху можуть стати в нагоді лікарські засоби від компанії «Фармацевтична фабрика «Віола».

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Інформація для професійної діяльності медичних і фармацевтичних працівників.

Шавлії листя. Склад. Листя шавлії. Код АТС. A01AD11. Показання. Стоматит, гінгівіт, пародонтоз, ларингіт, фарингіт, трахеїт. Протипоказання. Підвищена чутливість. Побічні ефекти. Алергічні реакції. Р.с. № UA / 2356/01/01 від 16.11.2012 р до 16.11.2017 р.

Череди трава. Склад. Трава череди. Код АТС. D11AX20 **. Показання. Зовнішньо – піодермія, екзема, діатез; внутрішьо – гострі респіраторні інфекції. Протипоказання. Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Побічні ефекти. Звичайно добре переноситься. Р.с. № UA / 2265/01/01 від 26.07.2012 р до 26.07.2017 р. Повна інформація про препарати міститься в інструкціях з медичного застосування. 

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.