Кар'єра

Важливу роль у розвитку фармацевтичної фабрики «Віола» відіграють люди. Успіх розвитку нашого підприємства у значній мірі залежить від професійних якостей кожного співробітника. Творчі, активні, але найголовніше – професійні і сумлінні, з високим почуттям відповідальності за доручену справу.

Всі процеси орієнтовані на клієнта як на зовнішнього – споживача, так і на внутрішнього – наших співробітників.

У стратегії підприємства закріплені принципи:

• Довіри;

• Відкритості й Чесності;

• Особистої відповідальності співробітника за свої результати роботи;

• Демократичних відносин в команді,

які об'єднують різні компетенції, здібності та навички наших співробітників для досягнення загального результату.

Велика увага приділяється навчанню персоналу (семінари, тренінги, курси підвищення кваліфікації та ін.). 

На підприємстві розроблена і проводиться система внутрішнього навчання в рамках міжнародної системи стандартів якості GMP, до якої залучено провідні відділи та служби підприємства. Ця система передбачає як навчання та адаптацію нових співробітників до існуючих вимог, так і підвищення кваліфікації працівників з метою формування знань і навичок роботи з новими технологіями.Професійне навчання кадрів, проведення атестацій має позитивне значення для поліпшення якості продукції, що випускається. Професійне навчання кадрів, проведення атестацій має позитивне значення для поліпшення якості продукції, що випускається. 

В нашій дружній команжі ми раді бачити людей, які готові вчитися і розвиватися разом з нами. Роблячи ставку не лише на досвідчених і професійних працівників, ми відкриває свої двері перед молодими спеціалістами, що бажають збудувати своє життя, кар'єру і розвиватися з фармаевтичною фабрикою "Віола".

 

31 травня співробітники Групи компаній «МедФармХолдинг» відвідали м. Новомосковськ.

Екскурсійна програма була підготовлена ​​спеціально для співробітників з урахуванням їх побажань. Відвідання святих місць, катання на конях, прогулянка на свіжому повітрі, пікнік в лісі і гарний настрій – так провели суботній день співробітники нашої компанії.

75 співробітників ПрАТ ФФ «Віола», АМ «Народна Аптека» та клініка «ВітаЦентр» зарядилися позитивом і силами для початку нового робочого тижня.

13 серпня 2014 Відбулося навчання менеджерів відділів продажів, маркетингу і постачання ПрАТ ФФ «Віола»

Учасники тренінгу навчилися розуміти співрозмовника, визначати його інтереси і потреби, межі «поступливості» і «чутливі струни». Навчилися ефективно впливати на співрозмовника і успішно протистояти чужому небажаному впливу в процесі переговорів. Розглянули можливість застосування технік впливу як при особистій зустрічі, так і в телефонному спілкуванні. Зміцнили віру в свою особистісну силу і відпрацювали навички впевненої поведінки.

Ми дякуємо Центру тренінгових технологій «АЛЬБА» за професіоналізм і цікаву подачу матеріалу!

 

Зв'яжіться з нами

Адреса

м. Запоріжжя , вул. Складска 4, 69050
м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова 75, 69063
Працюємо: Пн-Пт 8.00-18.00

Телефони

Відділ продаж: +3-8061-289-00-55
Відділ маркетинга: +3-8061-289-00-06
Відділ персонала: +3-8061-289-00-57

Сховати
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.